2018 - 2020  Izba Kosmetologów

#Koronawirus - Wzór pisma do banku, leasingodawcy w celu zawieszenia zaległości. 

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy projekt przykładowego wzoru wniosku dotyczącego zawieszenia spłaty rat kredytu lub pożyczki lub leasingu albo ich czasowego obniżenia, wziętych w zakresie i w związku z prowadzoną działalności kosmetologiczną. Prosimy o zapoznanie się z „instrukcją” zawartą w treści pisma, dotyczącą jego wypełnienia.

 

Również prosimy o weryfikację, czy wniosek ten ma adekwatną treść do Państwa sytuacji i czy nie ma ograniczeń w jego zastosowaniu. Wniosek ten stanowi wzór i proszę go tak traktować. Jego zastosowanie, na własną odpowiedzialność, wymaga również dostosowania treści do poszczególnej sytuacji. Jeśli będą mieli Państwo wątpliwości co do stosowania, prosimy je jeszcze skonsultować we własnym zakresie.

Projekt ten został przygotowany przez

prawników współpracujących z Izbą Kosmetologów, w ramach naszych działań prawnych oraz organizacyjnych wspierających środowisko kosmetologów.

 

 

Skopiuj link i wklej do wyszukiwarki - https://drive.google.com/file/d/1cpzbjNvQbGNw-zhwhvkEl-5JDFVvMlBf/view?usp=sharing

 

#IzbaKosmetolgówPomaga #RazemMożemyWięcej #TaTarczaNieWystarcza

 

 

23 marca 2020

Przyłącz sie do Izby Kosmetologów!

Jeśli zależy Ci aby zawód kosmetologa stał się usankcjonowanym zawodem w Polsce. Jeśli chcesz aby przeciwstawiać się pomówieniom które są obecne w mediach o kosmetologach.

Przyłącz się do Izby Kosmetologów albo wesprzyj jej działania.

 

Walczymy o usankcjonowanie zawodu kosmetologa oraz o prawdziwy wizerunek kosmetologa w debacie publicznej