2018 - 2020  Izba Kosmetologów

Czy w Zarządzie SLDE są lekarze.. prawdziwi lekarze?

pytanie niby retoryczne ale warto się nad tym zastanowić w sytuacji gdy w całej Polsce są odwoływane konferencje organizowane przez lekarzy, natomiast jest jedno które temu procederowi się nie poddało. Czy zgodzicie się z Zarządem SLDE że to panika i trzeba robić swoje, czyli chodzić do sklepów, do kościoła do...  i własnie na konferencje?

Fragment tekstu  - Pełna treść artykułu :  http://bit.ly/331Suuz

Zapraszamy do przeczytania felietonu naszego kolegi Dariusza Kołtko, w którym zadaje pytania odnośnie granic, gdzie kończy się etyka lekarska a gdzie zaczyna biznesowa.

__

07 marca 2020

Przyłącz sie do Izby Kosmetologów!

Jeśli zależy Ci aby zawód kosmetologa stał się usankcjonowanym zawodem w Polsce. Jeśli chcesz aby przeciwstawiać się pomówieniom które są obecne w mediach o kosmetologach.

Przyłącz się do Izby Kosmetologów albo wesprzyj jej działania.

Walczymy o usankcjonowanie zawodu kosmetologa oraz o prawdziwy wizerunek kosmetologa w debacie publicznej